Шановні медичні працівники!


Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника. Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою.

Приємно відзначити, що працівники Медичного центру НАУ, навіть в нелегких умовах обмеженого фінансування, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань. Підтвердженням цього факту є отримання 6 червня 2012 року вищої акредитаційної категорії від головної акридитаційної комісії МОЗ України.

Хочеться підкреслити, що одне з найголовніших досягнень університету - це збереження самої структури медичної служби, її кадрового потенціалу. І в цьому велика заслуга Керівництва університету, а також кожного окремого лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров'я студентів та викладачів неможливо.

Довідка : До складу медичної служби Національного авіаційного університету та його структурних підрозділів входить Медичний центр, МСЧ Кіровоградської льотної академії, МСЧ Кременчуцького льотного коледжу, також відокремлений структурний підрозділ – санаторій-профілакторій.

Команда Медичного центру не стоїть на місці – вже цього року ми плануємо додатково мати двох кандидатів медичних наук (захистився лікар-акушер-гінеколог Садовий А.П., на листопад запланована лікар-оторіноларинголог Кравченко Д.А.), наші лікарі брали участь у міжнародних лікарняних науково-практичних конференціях та конкурсах «Кращий за фахом» (лікар-стоматолог Марія Енгель-Шрейм (Солт Лейк Сіті, США), лікар-кардіолог Сергеєва Л.В. (Прага, Чехія), ЛОР-лікар Кравченко Д.А. (Судак, Україна).

Робота фахівців Медичного центру помітна і з боку керуючих організацій, тому 5 наших лікарів входять до складу Медичної Ради Державної авіаційної служби України та деякі з них залучаються до роботи головної акредитаційної комісії МОЗ України (Потолочний І.П.).

Наказом Голови Державіаслужби України № 407 від 6.6.2012 року «Щодо заохочення кращих медичних працівників ЦА України» нагороджено почесною грамотою (Петліна В.О., Дихтярук В.Є., Прилуцьку Г.І.), оголошено подяку (Костюку Ю.П., Сидляренко Г.О., Терещенко А.В.). Почесною грамотою від Голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти М.Луцького нагороджено також лікаря ортопеда-стоматолога Вовка В.Є.

Також, з нагоди дня медичного працівника колектив Медичного центру НАУ отримав привітальні листи від медико-санітарних частин ЦА України, САМ ДАС України, ДАМЦ ЦА України, Української військово-медичної академії, Медичного центру «Савон», СК «Українські Резерви», СК «Мир», СК «Провідна», СК «Інго Україна».

З професійним святом Вас - слуги Гіппократу !

Назад

Сайт НАУ