Перелік необхідних обстежень лікарів-спеціалістів, видів клінічних, лабораторних досліджень, що необхідні для проведення обов'язкових медичних оглядів та періодичність їх проведення.

 • Загальні положення

  Проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб (у відповідності до вимог Наказу МОЗ № 280 від 23.07.2002 року).

  Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам та порядок проведення цих оглядів регламентовані Наказом № 246 від 21.09.2007 МОЗ України "Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій" та Постановою Кабінета Міністрів України № 559 від 23.05.2001 року.

  Профілактичні медичні огляди проводяться з метою запобігання поширенню інфекційних і паразитарних захворювань серед населення.

  Для проходження профілактичного огляду та оформлення Санітарної книжки працівниками підприємств харчування промисловості та торгівлі необхідно:

  ОБСТЕЖЕННЯ
  1 Терапевт
  2 Гінеколог
  3 Мазок на Гн та дослідження
  4 Уролог
  5 Мазок на Гн та дослідження
  6 Дерматовенеролог
  7 Стоматолог
  8 Оторіноларінголог
  9 Флюорографія органів грудної порожнини
  10 Опис рентгенолога
  11 Взяття та дослідження крові на сифіліс
  12 Взяття матеріалу на носійство кишкових інфекцій та черевний тиф
  13 Дослідження на гельмінтози
  14 Взяття мазку з горла та носа на наявність патогенного стафілококу
  Бакпосів на дизгрупу Бакпосів на стафілокок ВТ,ЧТ
  9-12:00

  Оплата профогляду здійснюється в касі МЦ НАУ. Оплата за бактеріологічні дослідження здійснюється по квитанціям у відділеннях Ощадбанку чи інших банків.

  На умовах договору здійснюється медичне обслуговування юридичних осіб (незалежно від форми власності).

  Назад