Міжнародний семінар «Гармонізація законодавства України до норм Євросоюзу з питань легалізації та стандартизації в області цивільної авіації»

Напередодні травневих свят, а саме з 21 по 25 квітня, на базі медичного центру Національного авіаційного університету, за сприяння Державної авіаційної адміністрації,  керівництва університету, відбувся міжнародний семінар «Гармонізація законодавства України до норм Євросоюзу з питань легалізації та стандартизації в області цивільної авіації».

До участі в семінарі були запрошені всі керівники медико-санітариних частин, закладів освіти цивільної авіації  та авіамедичні екзаменатори (АМЕ), які займаються питаннями сертифікації авіаційного персоналу України. Семінар проходив за участі керівництва відділу авіаційно-космічної медицини ДАА (начальник відділу Бандура О.А.), начальника відділу авіаційно-космічної цивільної авіації Франції Рене Жерма, професора Роланда Карліоза, професора Сильваіна Ладіссе та інших поважних осіб.

В ході семінару відбулися обговорення та диспути, щодо відповідності існуючих нормативно-правових документів в плані сертифікації авіаційного персоналу України, перспективних документів та вже прийнятих в цьому напрямі законодавчих документів Євросоюзу. Для учасників конференції було організовано ознайомчі екскурсії по університету, а також продемонстровано експертно-лікувальні можливості медичного центру НАУ. Для АМЕ України та гостей семінару було проведено майстер-клас з проведення медичної сертифікації курсантського складу НАУ з видачею реальних сертифікатів міжнародного зразку стандарту JAR-FCL 3.

Участники та гості семінару високо оцінили роботу проведену в медичному центрі в плані технічної та теоретичної підготовки фахівців медичного центру університету, якісного  рівня лікувально-профілактичної та експертної роботи з авіаційним персоналом, повну відповідність її міжнародним правилам та нормам. Після закінчення проведення міжнародного семінару всі його учасники отримали відп3овідні сертифікати та пакет презентаційних документів на електронних носіях.


Фотоальбом
Назад

Сайт НАУ